O nás

Historie

Firma MATERASSO Slovakia, s. r. o., byla založena roku 1995. Zaměřením firmy byla výroba zdravotních a ortopedických matrací, antialergických přikrývek, polštářů a dekoračních přikrývek.

 

Od roku 2009 firma začala s výrobou kontinentálními postelí a lamelových roštů.

 

Od roku 2012 byl výrobní sortiment rozšířen o výrobu sedacích vaků.

Současnost

V současné době MATERASSO Slovakia, s. r. o., jejíž výrobní prostory jsou v obci Oravské Veselé, produkuje cca 300 000 matrací a cca 70 000 lamelových roštů ročně a to v různých variacích. Doplňkovou činností firmy MATERASSO Slovakia, s. r. o. je výroba bytových doplňků, polštářů, spacích pytlů, výrobků a hraček z molitanu.

 

MATERASSO Slovakia, s. r. o., pokrývá 60 - 70% slovenského trhu, přičemž své výrobky vyváží do České republiky, Polska, Maďarska, Německa, Švýcarska, Finska, Nizozemska, Litvy a do dalších zemí.

 

Podle potřeb a požadavků zákazníka se vyrábějí výrobky:
- v libovolném rozměru
- v různých tvarech
- podle specifických požadavků zákazníka - např..: při zdravotních problémech
- dle hmotnosti zákazníka

 

Přizpůsobit podle individuálních požadavků se také dají:
- ortopedické vlastnosti - tvrdost a elastičnost matrace
- antialergické vlastnosti
- estetické vlastnosti - venkovní provedení matrace.

 

Většina vyráběných matrací je zařazena Státním ústavem SR pro kontrolu léčiv jako "Zdravotní pomůcka".

 

Materasso Slovakia s.r.o. je jediný výrobce matrací na Slovensku pracující v systému ISO, který garantuje celý proces výroby od vývoje až po expedici spotřebiteli.

 

Firma je držitelem mnoha certifikátů a ocenění (např.: Slovak Gold, Souhlas hlavního hygienika SR s používáním názvu "Zdravotní pružinová matrace" ....).

 

Materasso Slovakia, s. r. o., tak přispívá k tomu, aby současný člověk, který je jinak vystaven mnohým nepříznivým vlivům, jako je nesprávné sezení či nedostatečný pohyb, mohl zdravě odpočívat, relaxovat a regenerovat své síly.

Facebook

Youtube