Magazín 

Chrápání představuje pro spoustu lidí pouhou nepříjemnost, zejména pokud jde o partnery, manžele či spolubydlící, ovšem nemnoha lidem je známo, že tato porucha spánku může vyvolat závažné zdravotní problémy a stává se tak pro člověka nebezpečnou.

 

Rozhodli jste se pořídit si kvalitní matraci? Než se vydáte do některé specializované prodejny zdravého spaní, měli byste si vybrat i správný rošt, na který matraci položíte. Aby matrace pomáhala šetřit Vaše zdraví, musí ležet na správném roštu.

 

Specifickou skupinou populace jsou senioři. Celý života pracují, šetří na dobu, kdy budou mít omezený příjem, závislý jen na důchodu. Velmi přemýšlí o koupi čehokoli nového. Ve finále mají pocit, že nové věci už neužijí, že je vlastně zbytečné cokoli nového pořizovat.

 

V posteli každý náš den začíná a končí, strávíme v ní celou jednu třetinu svého života. To už stojí za to, dát si na jejím výběru záležet, co říkáte?  Na posteli není nejdůležitější to, co vidíme na první pohled, ale naopak to, co je našim očím skryto: rošt a matrace.

 

V dnešní době, kdy se stále zvyšuje počet alergiků, astmatiků, atopiků, přinášíme i do našich ložnic řešení, které pomůže eliminovat prostředí, ve kterém se škodlivinám způsobujícím tyto problémy daří. V posteli strávíme až třetinu života a je velice důležité, abychom ho strávili v hygienicky nezávadném prostředí.

 

Při nákupu matrací se dnes a denně potýkáme s názorem, že pružinové matrace nejsou dost dobré a lidé jim nevěří. Přitom tento názor nemá vůbec reálný základ, nebo spíše mají lidé zkušenosti s matracemi, které byly technologicky špatně vyrobené.

 

Firma Materasso přináší na Český a Slovenský trh nový mezník v historii technologie výroby pěn – exkluzivní pěny AVENTO2 a EvoPoreHRC od švýcarského výrobce Foam Partner. Jsou to velice inovativní pěny, které posouvají vývoj u studených pěn mílovými kroky kupředu.

 

 

Biogreen – na této pěně se ukazuje, že spojení nejmodernějších technologií a obnovitelných přírodních zdrojů je možné i v oblasti výroby matrací. Toto spojení šetří náš ekosystém a zároveň přináší i kus přírody do našich ložnic. Suroviny vyráběné z ropy jsou v této pěně nahrazeny přírodním materiálem-ricinovým olejem, který je už léta využíván ve farmacii.

Facebook

Youtube