POSTELE

 

Ložnice je nejintimnějším a nejdůležitějším místem ve Vaší domácnosti. Je to místo odpočinku a relaxace těla i všech smyslů po celodenní námaze. Tam získáváte sílu a připravujete se na nové výzvy. Uvědomujeme si, že ústředním bodem ložnice je postel, která jí dává duši i charakter. A proto vám představujeme kolekci našich čalouněných postelí, které budou lahodit vašemu oku svým smyslem pro eleganci a poskytovat příjemný estetický zážitek. Ve spojení s nabídkou našich zdravotních matrací Vám poskytne komfort a pohodlí té nejvyšší úrovně.

 

Naše čalouněné postele se pyšní krásným designem, bohatostí různobarevných potahových látek a vzorů, pevnou konstrukcí i perfektním zpracováním. Velký důraz klademe na funkčnost a možnost vytvoření modelů postelí přesně podle Vašich představ. Díky této unikátní variabilitě stylové, barevné, látkové i funkčí, najdete v naší nabídce postel, kterou přesně dotvoříte styl Vašeho interiéru a tak se ložnice stane tím nejútulnějším místem Vaší domácnosti.

 

Firma Materasso je tým nadšených lidí s obrovskými, mnohaletými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby ortopedických matrací a postelí pro Vaši ložnici. Zaměřujeme se především na kvalitu použitých materiálů a zpracování, tak i na důsledné a pevné spojení jednotlivých částí postelí. Naši návrháři a konstruktéři se snaží využívat všechny informace v oblasti nových trendů a také vychází vstříc představám a očekáváním našich zákazníků. Proto je pro nás důležitý Váš názor, Vaše individuální představy i očekávání. Na základě těchto podnětů a požadavků představujeme širokou nabídku čel postelí rozličných tvarů a způsobů provedení, různých druhů korpusů se širšími nebo užšími bočnicemi. Nabízíme též možnost provedení postelí v atypických délkách, v pohodlných boxspringových verzích známých především z hotelů, ve verzích s úložným prostorem nebo použití různých druhů roštů od jednoduchých modelů až k plně polohovatelných pomocí elektromotoru a dálkového ovládání.

 

Krása a styl vynikne použitím kvalitních čalounických látek, které jsou výjimečné svými originálními vzory a strukturami, často s úpravami pro lehké čistění. Nabízíme i látky hydrofobní, které odolávají absorbci tekutin a nečistot. Každá postel z naší nabídky, bez ohledu na typ korpusu, je k dispozici s pevnými nohami z různých druhů materiálů a také různých tvarů a výšek. Vybírat můžete z přírodních materiálů jako je dřevo nebo kov, k dispozici jsou i jednoduché plastové nožičky.

Facebook

Youtube